SKINSTEPS

9.000 денари 6.300 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SVUM101G Категории: , ,
Брендови: Swatch

SKINSTEPS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол