SKINSHADO

8.000 денари 5.600 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SVUM103 Категории: , ,
Брендови: Swatch

SKINSHADO

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол