SKINRING

9.300 денари 6.510 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SVOK102G Категории: , , Таг
Брендови: Swatch

SKINRING

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол