SKINESQUISSE

7.300 денари 5.110 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SVOW103 Категории: , ,
Брендови: Swatch

SKINESQUISSE

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол