SKINDESERT

9.600 денари 6.720 денари

Carry Overs

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SVOK107M Категории: , , Таг
Брендови: Swatch
Familie

SKIN

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол