SKINCHOC

9.300 денари 6.510 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SVOC101M Категории: , ,
Брендови: Swatch
Familie

SKIN

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол