SKINALLIAGE

10.600 денари 7.420 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SYXS109 Категории: , , Таг
Брендови: Swatch
Familie

SKIN

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол