RUBY RINGS

5.700 денари 3.990 денари

Carry Overs

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUOP111 Категории: , , ,
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол