RELEAF

3.300 денари 2.310 денари

Current Collection

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: FPSP041 Категории: , , Таг
Брендови: Flik Flak
Familie

POWER TIME TEXTILE

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол

,