POOL SUPRISE

7.571 денари 5.300 денари

Phase Out Assisted

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUOS107 Категории: , , ,

POOL SURPRISE

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол