PINKMAZING

8.143 денари 5.700 денари

Phase Out Assisted

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUOK130 Категории: , , ,

PINKMAZING

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол