PINK CONFUSION

9.600 денари 6.720 денари

Introduction

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: YLG140 Категории: , , Таг
Брендови: Swatch
Familie

IRONY

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол