PATCHWORK

5.700 денари 3.990 денари

Phase Out Assisted

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUOB140 Категории: , , ,

PATCHWORK

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол