PARFUM D’ORIENT

7.300 денари 5.110 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: YSG151 Категории: , , Таг
Брендови: Swatch

PARFUM D’ORIENT

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол