ORANGE TIRE

8.000 денари 5.600 денари

Development

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SUSO401 Категории: , ,
Брендови: Swatch
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол