MASTER COLLECTION

249.000 денари 174.300 денари

Watch Longines The Longines Master Collection L2.920.4.78.3

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.920.4.78.3 Категории: , , Таг
Брендови: Longines
Familie

The Longines Master Collection

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол