MASA

4.700 денари 3.290 денари

Development

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SO28B100 Категории: , ,
Брендови: Swatch
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол

, ,