LA GRANDE CLASSIQUE

124.571 денари 87.200 денари

Watch Longines La Grande Classique de Longines L4.755.4.72.6

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.755.4.72.6 Категории: , , Таг
Брендови: Longines
Familie

La Grande Classique de Longines

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол