INTERCYDERAL

6.000 денари 4.200 денари

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUOB178 Категории: , , ,
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол