GUM FLAVOUR

5.000 денари 3.500 денари

Development

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: GP166 Категории: , , ,
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол