GOLDENLI

10.900 денари 7.630 денари

Phase Out Assisted

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: YLG134G Категории: , , Таг
Брендови: Swatch

GOLDENLI

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол