GAROSUGIL

12.900 денари 9.030 денари

Phase Out Assisted

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: YVB401 Категории: , , , Таг

GAROSUGIL

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол