DR. NO

7.000 денари 4.900 денари

Current Collection

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SUOZ302 Категории: , ,
Брендови: Swatch
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол