CORDAGE

5.300 денари 3.710 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SUOW139 Категории: , ,
Брендови: Swatch

CORDAGE

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол