CORAGGIOSA

8.600 денари 6.020 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: YGG105 Категории: , , Таг
Брендови: Swatch

CORAGGIOSA

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол