COLORINO

4.300 денари 3.010 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: LW158 Категории: , ,
Брендови: Swatch

COLORIне

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол