CLOWNFISH

2.443 денари 1.710 денари

Phase Out Assisted

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUOR102 Категории: , , ,

CLOWNFISH RED

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол