CHATAIGINE

6.000 денари 4.200 денари

Phase Out Standard

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: YSS322 Категории: , , Таг
Брендови: Swatch
Familie

IRONY

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол