CACCIA

10.900 денари 7.630 денари

Phase Out Assisted

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: YYS4010 Категории: , , Таг
Брендови: Swatch

CACCIA

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол