BLUSPARKLES

5.700 денари 3.990 денари

Carry Overs

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SUON134 Категории: , ,
Брендови: Swatch
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол