BLUMINO

5.000 денари 3.500 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: GN270 Категории: , ,
Брендови: Swatch
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол