BLUE SPRING

4.700 денари 3.290 денари

Past Collection

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: GK348D Категории: , ,
Брендови: Swatch

BLUE SPRING

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол