BACK TO COPPER

13.600 денари 9.520 денари

Introduction

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: YVC100 Категории: , , Таг
Брендови: Swatch
Familie

IRONY

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол