TRAUMFANGER

900 ден

TROIKA Привезок за ташна- TRAUMFÄNGER

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: BAC02/MA Категории: ,

Привезок во два дела, прстен и пердув од паун, во кружна форма со кожен дел, леан метал, емајл, мат позлата и дел во сребрена боја

Тежина 36 g
Димензии 90 × 30 × 4 mm
TRAUMFANGER
TRAUMFANGER
900 ден

Нема на залиха