FREEKEY SYSTEM

800 ден560 ден

TROIKA Привезок FREEKEY® SYSTEM

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: KR15-02/ST Категории: , , , Таг

Привезок, патентиран FREEKEY SYSTEM, 3 прстени, не’рѓосувачки челик, мат, сребрена боја

Тежина 9 g
Димензии 35 × 35 × 4 mm