SUMMER LEAVES

4.700 денари 3.290 денари

Phase Out Assisted

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: GP702 Категории: , , ,
Брендови: Swatch
Familie

ORIGINALS

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол