TISSOT HERITAGE VISODATE POWERMATIC 80

Колекција
Visodate
Куќиште
Челик 316 L
Ремче
Челик 316 L
Стакло
Сафирно
Дијаметар на куќиште
42 mm
Механизам
Автоматик
Водоотпорност
3 bar
Материјал
Големина
Цена
39.400 ден