Calvin Klein Chic

Колекција
Chic
Куќиште
Челик 316L со розева PVD позлата
Ремче
кожно
Стакло
Минерално стакло
Дијаметар на куќиште
38мм
Механизам
Кварцен
Водоотпорност
30м
Материјал
Големина