Calvin Klein Sensual

Колекција
Endless
Куќиште
Челик 316L
Ремче
кожно
Стакло
Минерално стакло
Дијаметар на куќиште
26мм
Механизам
Кварцен
Водоотпорност
30м
Материјал
Големина