Calvin Klein Sensual

Колекција
Sensual
Куќиште
Челик 316L со розева PVD позлата
Ремче
Челик 316L со розева PVD позлата
Стакло
Минерално стакло
Дијаметар на куќиште
24мм
Механизам
Кварцен
Водоотпорност
30м
Материјал
Големина