Calvin Klein Minimal

Колекција
Calvin Klein Minimal 2017
Куќиште
Челик 316 со розева PVD позлата
Ремче
Челик 316L со розева PVD позлата
Стакло
Минерално стакло
Дијаметар на куќиште
35.00 мм
Механизам
Кварцен
Водоотпорност
30 м
Материјал
Големина